Polinukleody - przyszłość w osiągnięciu zdrowego i młodszego wyglądu dla osób, w każdym wieku

Duże grono Klientek zastanawia się nad inwestycją w swoją urodę. Jednak warto przed tym wiedzieć od czego zacząć. Otóż, na biostymulację przyjdzie jeszcze czas ponieważ skuteczniej będzie zacząć terapię od klasycznej mezoterapii igłowej aby w pierwszej kolejności poprawić nawilżenie skóry.


Gdy skóra już zostanie odpowiednio nawilżona składnikami tj.: kwas hialuronowy, antyoksydanty, makro i mikroelementy należy przejść do bardziej zaawansowanej procedury jaką jest stymulacja tkankowa. Omawiana terapia głównie ma zadanie zagęścić skórę, podnieść rusztowania w dolnych częściach twarzy i żuchwy oraz stymulować kolagen i elastynę odpowiednio dobranymi stymulatorami. 


Czym są stymulatory?

Głównie to substancje, które "wibrują" w skórze właściwej jeszcze długo po podaniu. Powszechnie stosowane są polinukleotydy, które w swojej budowie aktywują receptor CD40. Dzięki temu zachodzi pełna biorewitalizacja twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, a także ciała i skóry głowy. Polinukleotydy wykazują silne działanie liftingujące i odmładzające. Pierwsze efekty widoczne są nawet od razu po wykonanym zabiegu, a utrwalone zostają procedurami wykonywanymi w serii. Najczęściej stosuje się 4 lub 5 zabiegów w odstępie 3 tygodni. 

 


Pozostałe związki wykorzystywane w stymulacji to:

- kwas polimlekowy

- kwas bursztynowy

- hydroksyapatyt wapnia 

- kolagen

- prolina i glicyna


Wskazania:

- blizny

- wypadanie włosów

- rozstępy

- zmarszczki

- wiotkość skóry

- sińce pod oczami i kurze łapki

- ogólne starzenie się skóry

Komentarze

Popularne posty